Офіційні ресурси
Сайти вищих органів законодавчої та виконавчої влади
Верховна Рада України [Електронний ресурс] : офіційний веб-портал / Верховна Рада України. – Текст. і графічні дані. – [Київ], 1994–2016. –Режим доступу:
http://www.rada.gov.ua, вільний (дата звернення: 17.06.2016). – Назва з екрана. – Мова укр., англ., рос.
Урядовий портал [Електронний ресурс] : єдиний веб-портал органів виконавчої влади України / Кабінет Міністрів України. – Текст. і графічні дані. – [Київ], 2016. – Режим доступу:
http://www.kmu.gov.ua, вільний (дата звернення: 17.06.2016). – Назва з екрана. – Мова укр., рос., англ.
На сайті міститься урядовий офіс з питань ЄС, тексти офіційних документів, відображаються процеси наближення законодавства України до права ЄС, візового діалогу, зони вільної торгівлі, східного партнерства, співробітництва з Радою Європи.
Сайти центральних органів виконавчої влади
Міністерство закордонних справ України [Електронний ресурс] :[офіційний веб-сай] / МЗС України. – Текст. і графічні дані. – Київ, 2012–2016. – Режим доступу:
http://mfa.gov.ua, вільний (дата звернення: 13.09.2016). – Назва з екрана. – Мова укр., англ.
Сайт містить опис структури МЗС України, перелік представництв в регіонах і закордоном, нормативні документи: заяви, виступи, прес-релізи, інформацію з питань європейської інтеграції.
Міністерство екології та природних ресурсів України [Електронний ресурс] : [офіційний веб-сай] / Міністерство екології та природних ресурсів України. – Текст. і графічні дані. – Київ, 2012–2016. – Режим доступу:
http://www.menr.gov.ua, вільний (дата звернення: 13.09.2016). – Назва з екрана. – Мова укр., англ.
Міністерство екології та природних ресурсів України, вбачає одним із пріоритетних напрямів своєї діяльності співпрацю з міжнародними екологічними організаціями, інституціями та іншими партнерами.
Звернувшись до розділу «Діяльність», що виокремлений в структурі сайту, можна ознайомитися з інформацією про співробітництво України з Європейським Союзом та міжнародними організаціями у галузі екології.
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України [Електронний ресурс] : офіційний веб-сайт / Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. – Текст. і графічні дані. – Київ, 2016. – Режим доступу:
http://www.me.gov.ua, вільний (дата звернення: 13.09.2016). – Назва з екрана. – Мова укр., англ.
Звернувшись до розділу «Діяльність», що виокремлений в структурі сайтуМіністерства економічного розвитку і торгівлі України, можна ознайомитися з інформацією про співробітництво України з Європейським Союзом та Світовою організацією торгівлі.
Міністерство інфраструктури України [Електронний ресурс] : офіційний веб-сайт / Міністерство інфраструктури України. – Текст. і графічні дані. – Київ, 2015–2016. – Режим доступу:
http://mtu.gov.ua, вільний (дата звернення: 19.09.2016). – Назва з екрана. – Мова укр., англ.
У розділі «Євроінтеграція», що виокремлений на сайті Міністерства інфраструктури України, можна ознайомитися з наступною інформацією:
Міністерство культури України [Електронний ресурс] : офіційний веб-сайт / Міністерство культури України. – Текст. і графічні дані. – Київ, 2015–2016. – Режим доступу: http://mincult.kmu.gov.ua/control, вільний (дата звернення: 25.12.2016) . – Назва з екрана. – Мова укр., англ.
На сайті Міністерства культури України міститься інформація про європейські міжнародні гранти у галузі культури та про програму «Креативна Європа».
Міністерство молоді та спорту України [Електронний ресурс] : [офіційний веб-сайт] / Міністерство молоді та спорту України. – Текст. і графічні дані. – Київ, 2016. – Режим доступу:
http://dsmsu.gov.ua, вільний (дата звернення: 19.09.2016). – Назва з екрана. – Мова укр., рос., англ.
Сайт Міністерства молоді та спорту України знайомить користувачів з євроінтеграційними процесами у галузі молодіжної політики та спорту. Інформація з цього питання зібрана у розділі «Євроінтеграція», що виокремлений на сайті.
Міністерство освіти і науки України [Електронний ресурс] : [офіційний веб-сайт] / Міністерство освіти і науки України. – Текст. і графічні дані. – Київ, 2016. – Режим доступу:
http://mon.gov.ua, вільний (дата звернення: 13.09.2016). – Назва з екрана. – Мова укр.
Інформація про міжнародне співробітництво України з Європейським союзом у галузі освіти й культури розміщена у розділі «Діяльність», що виокремлений в структурі сайту Міністерства освіти і науки України.
Міністерство охорони здоров’я України [Електронний ресурс] : офіційний веб-сайт / МОЗ України. – Текст. і графічні дані. – Київ,[2016]. – Режим доступу:
http://www.moz.gov.ua, вільний (дата звернення: 19.09.2016). – Назва з екрана. – Мова укр.
На сайті Міністерства охорони здоров’я України можна знайти інформацію про євроінтеграційні процеси, що відбуваються в Україні у галузі медицини.
Міністерство соціальної політики України [Електронний ресурс] : [офіційний веб-сайт] / Міністерство соціальної політики України. – Текст. і графічні дані. – Київ, [2016]. – Режим доступу:
http://www.mlsp.gov.ua, вільний (дата звернення 19.09.2016). – Назва з екрана. – Мова укр.
Інформація щодо євроінтеграційних процесів у галузі соціальної політики розміщена у розділі «Європейська інтеграція», що виокремлений в структурі сайту Міністерства соціальної політики України.
Міністерство фінансів України [Електронний ресурс] : [офіційний веб-сайт] / Міністерство фінансів України . – Текст. і графічні дані. – Київ, [2016]. – Режим доступу:
http://www.minfin.gov.ua, вільний (дата звернення: 20.09.2016). – Назва з екрана. – Мова укр.
З метою стабілізації української фінансової системи, сприяння проведення структурних реформ та створення підґрунтя для сталого економічного зростання, Міністерство фінансів України активно співпрацює з європейськими фінансовими установами.
Інформацію про залучення фінансової та технічної підтримки, обмін кращим міжнародним досвідом та приведенням українських стандартів у відповідність до світових практик можна знайти на сайті Міністерства фінансів України у розділі «Міжнародне співробітництво».
Міністерство юстиції України [Електронний ресурс] : [офіційний веб-сайт] / Держінформюст. – Текст. і графічні дані. – Київ, 2016. – Режим доступу:
https://minjust.gov.ua, вільний (дата звернення: 21.09.2016). – Назва з екрана. – Мова укр., англ.
На сайті Міністерства юстиції України можна знайти інформацію про співпрацю України з міжнародними та європейськими інституціями у галузі юстиції. Документи щодо міжнародного співробітництва України та ЄС зібрані у розділі «Напрями діяльності», що виокремлений на сайті.
Сайти інституцій Європейського Союзу
European Union [Електронний ресурс] : офіційний веб-портал Європейського Союзу. – Текст. і графічні дані. – [б. м.], 2016. – Режим доступу: http://europa.eu, вільний (дата звернення: 27.09.2016). – Назва з екрана. – Мова англійська, болгарська, чеська, данська, німецька, естонська, грецька, іспанська, французька, ірландська, хорватська, італійська, литовська, латвійська, угорська, мальтійська, нідерландська, португальська, румунська, словенська, словацька, суомі, шведська.
Офіційний веб-портал Європейського Союзу надає доступ до інформації щодо основних засад функціонування ЄС, економічних, та політичних процесів, які відбуваються в країнах-членах союзу. Містить методичні матеріали по ЄС для вчителів та багато цікавих ігор і вікторин для дітей.
Веб портал дає змогу здійснити швидкий перехід на сайти європейських інституцій: Європейського парламенту, Європейської ради, Ради Європейського Союзу, Європейської комісії, Суду Європейського Союзу тощо.
Мовами порталу є: англійська, болгарська, чеська, данська, німецька, естонська, грецька, іспанська, французька, ірландська, хорватська, італійська, литовська, латвійська, угорська, мальтійська, нідерландська, португальська, румунська, словенська, словацька, суомі, шведська.
European Parliament [Електронний ресурс] : офіційний веб-сайт Європейського парламенту / Європейський парламент. – Текст. і графічні дані. – [б. м.], 2016. – Режим доступу: http://www.europarl.europa.eu, вільний (дата звернення: 27.09.2016). – Назва з екрана. – Мова англійська, болгарська, чеська, данська, німецька, естонська, грецька, іспанська, французька, ірландська, хорватська, італійська, литовська, латвійська, угорська, мальтійська, нідерландська, португальська, румунська, словенська, словацька, суомі, шведська.
Офіційний веб-сайт Європейського парламенту надає доступ до інформації щодо подій у європейських країнах, засідань парламентських комітетів, складу офіційних делегацій тощо. Мовами сайту є: англійська, болгарська, чеська, данська, німецька, естонська, грецька, іспанська, французька, ірландська, хорватська, італійська, литовська, латвійська, угорська, мальтійська, нідерландська, португальська, румунська, словенська, словацька, суомі, шведська.
European Commission [Електронний ресурс] : офіційний веб-сайт Європейської комісії / Європейська комісія. – Текст. і графічні дані. – [б. м]., 2016. – Режим доступу: http://ec.europa.eu, вільний (дата звернення: 28.09.2016). – Назва з екрана. – Мова англійська, болгарська, чеська, данська, німецька, естонська, грецька, іспанська, французька, ірландська, хорватська, італійська, литовська, латвійська, угорська, мальтійська, нідерландська, португальська, румунська, словенська, словацька, суомі, шведська.
Європе́йська комі́сія (або скорочено Єврокомі́сія) — вищий орган виконавчої влади Європейського Союзу, який виконує ті ж функції, що й уряди у системах національних держав.
Офіційний веб-сайт Європейської комісії надає доступ до інформації щодо діяльності вищого органу виконавчої влади Європейського Союзу.
Мовами сайту є: англійська, болгарська, чеська, данська, німецька, естонська, грецька, іспанська, французька, ірландська, хорватська, італійська, литовська, латвійська, угорська, мальтійська, нідерландська, португальська, румунська, словенська, словацька, суомі, шведська.
Представництво Європейського Союзу в Україні [Електронний ресурс] : офіційний сайт / Представництво Європейського Союзу в Україні. – Текст. і графічні дані. – [б. м.], 2016. – Режим доступу: http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm, вільний(дата звернення: 29.09.2016). – Назва з екрана. – Мова укр., англ.
Представництво Європейського Комісії в Україні відкрите в столиці України м. Київ у вересні 1993 року. З 1 грудня 2009 року, після набуття чинності Лісабонської угоди, Представництво Європейської Комісії перетворилося на Представництво Європейського Союзу в Україні.
Сайт Представництва Європейського Союзу в Україні надає доступ до інформації про політичні та економічні відносини нашої країни та країн, що входять до ЄС.
Неофіційні ресурси
Відкрий Європу [Електронний ресурс] : сайт / Представництво ЄС в Україні, GOPA Com, Change Communication. – Текст. і графічні дані. – [б. м.], 2017. – Режим доступу: http://openeurope.in.ua/about, вільний (дата звернення: 21.05.2017). – Назва з екрана. – Мова укр.
Цей сайт – інформаційна платформа всеукраїнської кампанії про безвізовий режим з країнами Європейського союзу. Мета кампанії – роз'яснити громадянам України, які мандрують до ЄС, правила перетину кордону і перебування в ЄС. А також – розповісти про нові можливості та переваги, які надасть українцям безвізовий режим. Інформаційна кампанія про безвізовий режим з ЄС фінансується Представництвом Європейського союзу в Україні. Проект реалізує німецька компанія GOPA Com., член GOPA Worldwide Consultants (Gesellschaft für Organisation, Planung und Ausbildung), у партнерстві з Change Communication
Європейський Союз [Електронний ресурс] : посібник для журналістів. – Київ : Представництво Європейського Союзу в Україні, 2016. – Режим доступу:https://eeas.europa.eu/sites/eeas/files/manual_journalists_ukr_2016_105x160.pdf, вільний (дата звернення: 31.01.2017). – Назва з екрана.
Корисну інформацію про Європейський Союз та його діяльність в Україні можна отримати, прочитавши новий посібник для журналістів, який видало представництво ЄС в Україні.
Джерело інформації http://peinewblogspotadress.blogspot.com/p/blog-page_25.html
Немає коментарів:
Дописати коментар